ang

JĘZYK ANGIELSKI

W naszym przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego oraz kultury brytyjskiej za pomocą kursu Lion’s Team. Korzystamy z również z aplikacja multimedialnej, która uatrakcyjnia i ułatwia prowadzenie zajęć.

Bohaterowie kursu to:

Lew Billy

To główny bohater kursu. Jest synem Rollo, jednego z trzech herbowych lwów Anglii. Przyjechał z mamą do Polski i chodzi do polskiego przedszkola, ale nie mówi po polsku.

Kotek Mark

To puchaty kotek, który bardzo lubi jeść, a w przedszkolu najbardziej lubi leżakować i śpiewać. Zaprosi dzieci do wspólnego śpiewania piosenek.

Króliczek Kuba
To jest najmniejszym i najmłodszym bohaterem kursu. Bywa bardzo nieśmiały i trzeba go zachęcać, żeby coś powiedział. Trudno mu spokojnie usiedzieć w miejscu, bo rozpiera go energia – bardzo lubi skakać i biegać.

Owieczka Dora
Bardzo pomocna i opiekuńcza. W swoim puchatym futerku mnóstwo materiałów do prac plastycznych, bo bardzo lubi projekty artystyczne.

Piesek Ela
Jest bardzo pogodna i jest najpilniejsza w całym przedszkolu. Zawsze słucha się pani i chce zostać nauczycielką.

lion