Grupa Motylki

Grupa Motylki obejmuje 25 cudownych pięciolatków Śmiech

Opiekę nad nimi sprawują Wioletta Jachymczak, Monika Mikołajewska oraz Sylwia Zawiasa

Spotkanie z cyklu "Baju, baj książeczko"

8 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Baju, baj książeczko”. Tym razem Pani Ala przeniosła dzieci w różne zakątki Polski. Dzieci poznawały ciekawe miejsca na wakacyjne podróże. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały pani Ali za miłe chwile spędzone razem -...

Konkurs plastyczny promujący czytelnictwo "Książki znane i nieznane" - Cukierku, Ty Łobuzie!

Julia Walczak, Emilia Wańdoch i Leon Kałuda brali udział w konkursie plastycznym promującym czytelnictwo  „Książki znane i nieznane" – Cukierku, Ty Łobuzie! organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu/Filia w Łasku.

Tu mieszkam

Piękno rodzinnej miejscowości uwieczniły dzieci na ilustracjach, które wykonały w ramach  Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”.

Madagaskar

3 czerwca dzieci udały się w pełną przygód, musicalową podróż. Spotkały się z lwem Alexem, zebrą Marty, hipopotamicą Glorią i żyrafą Melman, no i oczywiście królem Julianem.  Wszystko odbyło się w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Wrażeń było co niemiara.

Angielskie Bajanie - Klasyka Baśni Multisensorycznie - Goldilocks

Na kolejnym spotkaniu z cyklu Angielskie Bajanie – Goldilocks dzieci poznały historię Złotowłosej i trzech misiów.