Jesteś tutaj:
  2. Kadra

DYREKTOR

Monika Mikołajewska - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu wychowania przedszkolnego, studia I stopnia z zakresu zarządzania zasobami pracy, dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie metodyki nauczania angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Edexcel Level I Certificate in ESOL International (CEF B2).

NAUCZYCIELE

Jolanta Cieślewicz - posiadająca dyplom ukończenia studium nauczycielskiego ze specjalnością nauczanie początkowe.

Kamila Ratajewska - posiadająca dyplom ukończenia studiów I stopnia z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Sylwia Goździk - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej oraz kurs animatora origami.

Małgorzata Kominiak - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich w zakresie pedagogiki wieku dziecięcego, dyplom ukończenia studiów I stopnia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz kurs instruktora rytmiki.

Wioletta Jachymczak - posiadająca dyplom ukończenia kolegium nauczycielskiego ze specjalnością nauczanie początkowe, dyplom ukończenia studiów magisterskich w zakresie pedagogiki wieku dziecięcego oraz dyplom ukończenia studiów I stopnia w zakresie filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską.

Agnieszka Walczak - posiadająca dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka.

Joanna Niemiec - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu pedagogiki wieku dziecięcego oraz dyplom ukończenia studiów I stopnia w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim.

Aneta Pieńkowska - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie gimnastyki korekcyjnej w edukacji szkolnej i przedszkolnej.

LOGOPEDA

Ewa Niciak - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, kurs terapii pedagogicznej oraz studia podyplomowe w zakresie logopedii z emisją głosu.

PEDAGOG SPECJALNY

Żaneta Szymańska - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu pedagogiki społecznej w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej, dyplom ukończenia studiów I stopnia z zakresu prewencji patologii i zagrożeń społecznych, studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogika, edukacja i terapia osób z autyzmem, kurs terapia ręki I i II stopnia.

PSYCHOLOG

Irena Gawron - posiadająca dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu psychologii z przygotowaniem pedagogicznym.

POMOCE NAUCZYCIELA

Agata Ozimek