Grupa Słoneczka

Grupa Słoneczka obejmuje 10 trzylatków oraz 15 czterolatków, którzy są fantastyczni Śmiech

Opiekę nad nimi sprawują Wioletta Jachymczak, Żaneta Szymańska oraz Sylwia Zawiasa

Wielkanocne pisanki

26 marca odbyły się warsztaty, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonały kolorowe pisanki.

Jarmark Wielkanocny

24 marca dzieci uczestniczyły w Jarmarku Wielkanocnym, podczas którego zaprezentowały piosenkę o kolorowych pisankach.

Spotkanie z cyklu "Baju, baj książeczko..."

22 marca odbyło się spotkanie z cyklu "Baju, baj książeczko...". Spotkanie prowadziła pani Alicja. Dzieci poznawały ciekawostki o jajkach. Zrobiły też wielkanocny koszyczek.

Powitanie Wiosny

21 marca dzieci powitały Wiosnę. Były wspólne zabawy, a potem spacer po okolicy.

Spotkanie z pracownikiem PSSE w Łasku

12 marca odbyło się spotkanie z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łasku. Dzieci utrwalały zasady dbania o higienę jamy ustnej.