Wycieczka do Urzędu Gminy w Buczku

8 czerwca przedszkolaki udały się na wycieczkę do Urzędu Gminy w Buczku. Celem było przybliżenie najmłodszym dzieciom działalności lokalnej instytucji samorządowej. Przewodnikiem po urzędzie była pani Ewelina Kłos –mama Oliwii. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Wójtem Gminy, który zaprosił dzieci do swojego gabinetu. Przedszkolaki miały tam niepowtarzalną okazję bezpośredniej rozmowy z włodarzem gminy.  Poznały również pracowników Urzędu oraz poszczególne biura, w których czekały na nich zadania. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się na czym polega praca urzędnika. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcie z Wójtem Gminy, a w podziękowaniu otrzymały słodycze z logo naszej gminy.

Bardzo dziękujemy za tę ciekawą wycieczkę i życzliwe przyjęcie.