Dzień Edukacji Narodowej

14 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście, pracownicy przedszkola, przedszkolaki ze wszystkich grup oraz przedstawiciele rodziców. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Monika Mikołajewska, która powitała zebranych, złożyła wszystkim pracownikom życzenia. Podziękowała za codzienny trud, zaangażowanie, czujność a także za poświęcenie i troskę o dobro wychowanków i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez dzieci z grupy "Biedronki". Przedszkolaki najpiękniej jak potrafiły podziękowały swoim paniom i wszystkim pracownikom za  uśmiech, serce i poświęcenie. Oczywiście, tak jak co roku nie zabrakło również podziękowań od rodziców i miłych słów od zaproszonych gości.