„Święta tuż, tuż” – zajęcia otwarte i warsztaty ozdabiania świątecznych pierniczków z rodzicami

15 grudnia w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte i z rodzicami. Dzieci wraz z rodzicami aktywnie brały udział w zabawach muzyczno – ruchowych oraz wokalnych. Następnie wszyscy zabrali się do wspólnej pracy i kolorową polewą oraz barwnymi posypkami dekorowali pierniki według własnych pomysłów. Każdy z nich dołożył wszelkich starań, by ich dzieła prezentowały się jak najpiękniej. Po udekorowaniu każdy miał okazję skosztować swojego wyrobu lub zabrać go do domu . Zabawa była doskonała i przyniosła jej uczestnikom dużo radości. Przedszkolaki były bardzo zadowolone, że mogą pracować razem z rodzicami. Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciu, za ich osobisty udział pięknie dziękujemy!!!